横幅
banner1
banner2
Përshëndetje, ejani të konsultoheni我的产品tona!

沼泽SE VINI NE KOMPANINE基调

奥杰模具有限公司(“奥杰模具”)është 新利88线上娱乐një nga prodhuesit kryesorë të mykut të vendosur në黄岩,provincën浙江- Qyteti i lindjes së mykut të Kinës。Ne jemi të specializuar në projektimin, prodhimin dhe shitjet e mykut plastik。Produktettona përfshijnë kallëp të pjesëve të makinave, myk për pjesë për motoçikleta dhe skuter, mallra industriale dhe produkte shtëpiake mouldetc.

AOJIE模具është një ekip efikas dhe ka rreth 200 punonjës。Shumica e teknikëve tanë kanë më shumë se 10 vjet përvojë në industrinë e mykut。Ne kaluam certifikimin e sistemit të cilësisë ISO9001。

rastin语气

Tregojnë studimin tonë të rastit

 • Disa rregulla duhet tË ndjeken nË dizajnimin e mundit配方塑料

  shikoni我shume
 • Derdimi me injkt me muqe plastike konform me trendin e zhvillimit nË tË ardhmen

  shikoni我shume
 • Ndikimi I cilËsisË sË tË nxhet tË punËs sË murkit nË performancËn e tij

  shikoni我shume

produktin语气

产品托纳garantojnë cilësi

 • 0 +

  Projektet e perfunduara

 • 0 +

  轻快地eksperience

 • 0 +

  Cmime fituese

 • 0

  Ecuria e projektit

Më e forta jonë

Shërbimi ndaj klientit, kënaqësia e klientit

Kallëpi ynë përdoret gjerësishtInformacioni ynë i fundit

Disa klasifikime të pultit të pjesëve të automjeteve
Analiza e process të prodhimit të mykut të面板të仪表të汽车
Çfarë duhet t 'I kushtoj vëmendje në prodhimin e kallëpeve të injektimit të plastikës?
Si të parandaloni tymin dhe pluhurin gjatë përpunimit të kallëpeve të injektimit të kutisë së frutave?
Ju tregoj disa parime për zgjedhjen e materialeve për kallëpet e pjesëve të automjeteve
shikoni我shume
Baidu
map